Něco o mě - Erotické masáže Sofie

Erotické masáže Sofie
Title
Přejít na obsah
Něco o mě:
Ahoj všem ,
jsem 49letá štíhlá tmavovláska. Svoji práci mám ráda, mojim posláním je dát Vám příjemnou energii, uvolnění a pokusit se odbourat stres… V dnešní uspěchané době je to velice příjemné odreagování, dle slov mých klientů .

-Mám ráda komunikativní, slušné a sympatické pány a přesně pro ty tu jsem.
-Nejsem denně nalíčená, jako na fotkách, jde o to, že při masážích pracuji s oleji a make-up je celkem nepraktická věc, byla bych ráda, kdyby jste tuto skutečnost respektovali. Pokud půjdete pouze na klasiku a budete chtít, abych byla nalíčená, nutno napsat předem.
-Dveře chodím otvírat pouze v civilním oblečení, chodit odemykat vchod v prádle není zrovna vhodné, snad to chápete…
-Schůzky probíhají při relaxační hudbě a vůni vonných tyčinek, to zaručuje maximální uvolnění, například při jedné z mých masáží, na které mám kvalifikace... a abyste mi u toho nevyschli, k dispozici je voda, štáva, káva, čaj, atd… pro kuřáky mám připraven i popelníček .

-Jako každá žena očekávám od mužů slušnost a respekt, stejně jako já se k Vám chovám slušně a s respektem, v případě, že již dopředu víte, že mé očekávání nejste schopni splnit, raději se ke mně ani neobjednávejte. O arogantní a agresivní jedince, hulváty a opilce opravdu nemám zájem…
Vaše Sofie   

Dodatek
Pokud nereaguji na sms a nelze se ke mě ani dovolat, znamená to, že z nějakého důvodu jsi již v blokaci ( nedorazil bez omluvy, arogantní, sprostý atd.). Nepomůže ani pokus, objednat se přez mail, protože objednávky jsou možné pouze formou sms a ne jinak.

Návrat na obsah